Jdi na obsah Jdi na menu

Dobroslavický duatlon 2010

Dne 17.4.2010 jsme se po propršeném týdnu sešli na prvním závodě letošního Moravskoslezského poháru v triatlonu -DOBROSLAVICKÉHO DUATLONU a to ve složení Honza Havránek,Jurij,Peťa a Karel.Počasí se umoudřilo,účast byla hojná,a tak za slunečného počasí jsme  vyrazili poprat se s tratí 5-20-3,4 km ,kdy cyklistická trať byla díky několika kopcům docela náročná.Běh se konal z části v parku a z části se probíhalo ulicemi Dobroslavic,zpestřené rozbahněným úsekem v parku.Jediný Jurij věděl do čeho jde,neboť se zůčastnil loňského ročníku a měl motivaci si zlepšit čas,no a my ostatní jsme se s tím poprali co nám síly stačily.

Jurij:hodnocení team a sebe - zlepšení víc jak o 5min.,než minule,spokojen.

Hanz - ukázal co je v něm,potřebuje se trochu otrkat a nebýt křeče v depu,byl by v první 40.

Péťa-klasika,problémy s kolem(defekt,řetěz),smůlu už si vybral,jinak výborné depo.

Carlos-těžký závod absolvoval bez žádné přípravy,otestoval kolo v kopcích,odvedl svůj    standart.