Jdi na obsah Jdi na menu

Štědrodenní běh Jilešovicemi

Již 6. ročník běhu Jilešovicemi na 4 km se konal ve štědré ráno 24.12.2010.
Start byl v 10.hodin. Startovalo rekordních 55 běžců,což je skoro jednou tolik oproti loni. Závod byl zároveň Mistrovstvím Moravy a Slezska ve vánočních bězích. Na start se postavila TAMARA STONOVÁ současná nejlepší česká triatlonistka a bývalá reprezentantka v plavání, která zde také ženskou kategorii vyhrála.
Počasí bohužel vůbec nevycházelo, těsně před startem se spustil jemný déšť, který v zápětí přešel v poměrně solidní liják.Trať byla spíše na brusle. Naši grupu reprezentovala Renata, která si trať užila, s přáním předběhnou D.Hufovou, což se také povedlo. Obdiv je také na místě všem závodníkům, kteří se vůbec v tomhle počasí rozhodli běžet. Jinak příjemná atmosféra, kde jinde než v hospůdce, dnes bohužel bez tomboly.

Bachroníková Renata - TT Ostrava - čas 0:20:39 - 9. místo /ženy/ - celkově 47.místo