Jdi na obsah Jdi na menu

Běh zámeckým parkem v Kravařích

19.6.2011 odstartoval velice populární, již 29. roč. závodu v krásném prostředí zámeckého parku v Kravařích. Termín bohužel provázely závody nějaké dny před i po, účast tak byla omezenější než loňský ročník, bylo nás 122 na hl.závod, ale startovní pole se zaplnilo i přesto velmi kvalitními borci. Za dospělé se stavěla Renata. Další početnou skupinkou závodníků byly děti a to skoro stejný obdivuhodný počet, 110. Mezi nimi nechyběl samozřejmě ani Ali. Fotil Honza. Trať byla původně dána na 8km, pro rekonstrukci parku bylo řečeno na 7,5, ale ve finále po doptání se každý odkazoval na různé jiné délky, dle gps atd. Běželo se 4 okruhy, asi pak nezbyde nic jiného, než si to jít proběhnout pro zajímavost  znovu a jednoznačně to změřit, jinak je to asi všem nakonec jedno, jako mě. Pro mne to byl prostě i kdyby na 7,5 OR a ze 13 soupeřek 4. je bomba. Počasí nádhera, v cíli pro děti zákusek, pro dospělé pivo a párek, který poslední dobou nějak nedávám bohužel k mé smůle, tělo nebere. Po mém nedávném zranění se mi kupodivu běželo víc než fajn, krom trochu oteklých kotníků a trochu lennost z rekonvalescence jsem, ale cítila. Podél kousku tratě plno bezva fanoušků, to člověka fakt nakopne. K mé radosti kdy mám na bramboru štěstí, bylo dáno, že se oceňuje do 4. místa, tedy snad prvně jsem s ní stála na bedně a úžasné publikum a moderátor akce udělali výbornou atmošku. Výhra byla skvělá speed výživa a za doběh hezké trika s emblémem. Ali měl tentokrát v kategorii více starších soupeřů a tak tam chvílemi něco jako lelkoval a skákal si pro radost! 200 m nakonec pokořil a sladkosti si vybojoval! Akce se prostě moc povedla, skvěle jsme se pobavili a odreagovali a taky jsme zakotvili ve zdejší věhlasné cukrárně a pomlsali jak se patří....

TT Ostrava-Renata-4.místo/kat.z 13-čas:34:59-8 km-OR-TeamR