Jdi na obsah Jdi na menu

Jilešovický Velikonoční hasičský 1/4 - MBP

Za krásně slunečného a horkého dne, 23.4.2011, proběhl jeden z dalších běhů MBP , 5. ročník a to Jilešovický čtvrtmaraton. Na čáru 1/4 se postavilo 75 běžců, za TT RENATA a MIRA. Atmosféra byla výborná, počasí nás dobře nastartovalo. Ihned s výstřelem jsme s Mirkem zaujmuli taktiku předbíhání a šlo to jako po másle. Osazení v čele bylo hodně kvalitní. Zařadili se jen kousek od sebe, takže celou trasu před sebou Mirka viděla, svého tahouna, ze kterého před závodem šel strach, aby to zase nevypustila. Jako nový motor tentokrát Renata zvolila MP3 a byla to myslím, ta nejlepší věc co byla, (mimochodem, poslouchat právě jen jednu písničku pořád dokola skoro hodinu to je věc!) hned po cílovém chlebu se škvarkami !!:))  Trasa byla kolem jezera a dále. Závěrečný cílový kopec byl nejkrutější, ale byla to otázka vteřin a bylo po všem. Pak se na krku už leskly účastnické medaile. Mirek si vedl více jak výborně. Jak je poslední dobou Renatiným prokletím, bronzová bedna díky nevědění zase utekla o minutu někam směrem k brarmboře:) TT HONZA a ALI ještě náš tým obohatili o výborné foto snímky a Junior si odvážel stříbro pro TT ze svých prvních už 400 m!. Samozřejmě nechybělo pivínko na místě a další opět v letní zahrádce na naší cykloztezce. Myslím, že akce se Jilešovicím velice vyvedla a až do našeho samého konce. Sportu zdarec !!!

TT Ostrava - MIRA - 19. z 25/kat. - čas: 47:27

TT Ostrava - RENATA - 4. ze 7/kat. - čas: 50:05