Jdi na obsah Jdi na menu

Mořkovský zajíc - MBP

19.3. se uskutečnil běh s názvem Mořkovský zajíc.

Asi nikdo nečekal,tak aprýlové počasí a myslím,že to odradilo dost závodniků.

Jaká byla realita,rozbředlý 10cm sníh.No moc se nikomu v klasický hned promočených teniskách nechtělo.Nakonec do závodu nastoupilo 80ks.Náš team zvolil promyšlenou taktiku,držet se po hromadě a hlavně nezranit se.To vyšlo a málem byla i medaile(Renča 4. v ženách do 34let).

Výsledek : 62. JURIJ  - 49:57 , 63. MIREK  - 50:08 , 65. RENČA  - 51:19

Hodnocení : JURIJ - S 6kg nadváhy nemůže čekat časy pod 45min,ale je to jeho letos první závod,dá se očekávat výrazné zlepšení.

MIREK - Za optimalních podmínek by byl daleko před Jurijem,ale dost bojoval  se sněhem a s neposlušnou tkaničkou,která se mu rozvazovala pravidelně co 1,5km.

RENČA - Předvedla pěkný výkon,těsně pod bednou,ale už oni píšou(F-M) jako o budoucí kvalitní běžkyni.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

..od toho dne jsem skoro odpočívala..

Renata,22. 3. 2011 19:53

..teda,kluci,tak jsem se výborně zasmála!!!:)),napsali jste to skvěle..koleno mě pěkně položilo,čekala jsem cokoli,ale to už bylo nad mou hranici ustát,já po té trati i šla pěšoura!:)a nakonec jsem se furt dívala,jestli na nohách nenarostlo i závaží,protože jsem nechápala co se to jako děje?!:(...s Mirkem jsem se pěkně střídali:))),tož krásný závod,mě se líbilo!!!:)))..zdarec taktice!:)

vyhoření v mořkově

mirek,22. 3. 2011 13:33

Tak tento traťově i organizačně skvělý závod dopadl mou totální katastrofou,kdy jsem vzhledem k podmínkám musel vzít staré nepromokavé botky,kterým se střídavě rozvazovaly tkaničky.Takže na třetím km,kdy jsem zavazoval taky potřetí jsem pochopil,že to nemá smysl a prostě jsem to pak už jen z povinnosti doběhl.Pro představu za celý závod jsem zavazoval 7krát.Tož dobrá zkušenost a snad už nikdy více...