Jdi na obsah Jdi na menu

Pustkovecká 10

Další běžecký závod se konal 21.4. v netradičních 17.00h v Ostravě-Pustkovci.Za náš tým přijeli na svých strojích Mirek a Renča a dalších 53 sportovců.Za zcela již letních podmínek,kdy teplota dle pořadatelů byla 22 st ve stínu a 37 st na slunci a jasná obloha -to byla dost těžká zátěž,jelikož tělo není zatím na tyto teploty přizpůsobené.A k tomu náročná 10km známá trať již ze zimních akcí,kdy jsme tentokráte běželi 4 a půl kola v opačném směru než ve smogové zimě byla i profíky hodnocená jako obtížná,jelikož jeden okruh měl 2,25 km a tak jsme vždy zhruba kilák seběhli a pak kilák vyběhli.Odpovídají tomu i výsledné časy téměř všech závodníků,kdy nejlepší čas byl přes 36 minut,což asi svědčí o náročnosti i některými zmiňovaná možnost,že trať je kapéčke delší.

K našim výsledkům-MIREK-čas:45:24..13./23 v kategorii)

RENČA-čas:55:00..4. v kategorii)

Za sebe spokojen,i když je čas o 2 minuty horší než ve Veřovicích,ale charakter trati a podmínky se nedají vůbec srovnat,Renča byla hodně zklamaná z horšího času a zejména pak,že zase bramborová medaile,jelikož ji předběhla nějaká džínová pipina z Hukvald,která se tam objevila.Tak jsme se pak u neskutečně žádaného piva na letní zahrádce shodli,že v sobotu v Jilešovicích to ještě vylepšíme a hlavně Renča zaujme novou taktiku běhu,kdy žádné zastávky NEBUDOU!!

Tož Renčo připiš taky něco,ať se tým pobaví.