Jdi na obsah Jdi na menu

CZECHMAN

2.6. v Starých Ždánicích na pardubicku se konal Half - Iron  CZECHMAN.

Na startu bylo 405 závodníků a za docela dobrého počasí vyrazili na jeden plavecký okruh. Já plaval né úplně na doraz a vědom si plavecké formy si šetřil síly na další průběh. Z vody jsem vylézal za 36:33 (6 sekund za os. rekordem) na 173.místě.

První depo proběhlo za menších vyzlíkacích potíží(těsný neopren + 2kg navíc) za 2:34. Po nasednutí na kolo jsem ocenil docela čerstvé nohy, první okruh jsem proletěl (nové kolo + forma )s průměrem 34,2 , docela to fóukalo mohlo to být lepší, druhý okruh jsem jel na udržení rychlostního průměru a trochu pošetřit síly na běh. 0,5 km před cílem kola se za mě zavěsila motorka s rozhdčím, já jel za borcem zhruba 7m, byl jsem blízko(dráfting), proto jem přestal šlapat a mezitím si doplnil magnezko + gel, rozhodčí byl tvrdý, zastavil mě, přeškrkl číslo a dal mi žlutou kartu bez varování, zastavením jsem ztratil asi minutu a ještě mě čekal trest 5min. v boxu. Kolo jsem zajel za 2:34:57 s průměrem 34km/h.

Druhé depo proběhlo za 2:33 a vyrazil jsem na běh. Nevěděl jsem jestli mi bolavá pata dovolí dorazit do cíle a taky kvůlí ní jsem toho moc nenaběhal. Běžel jsem na 2 hodiny, aby celkový čas byl pod 5:20 i s 5min. trestem. 1.kolo (10,5km) bylo za 55:02 a vypadalo to dobře, ale po 15km jsem zvolnil, začala mě bolet trochu pata a k tomu se přidal problém v břichu a střevech s těch gelů. Před cílem jsem poseděl 5min. a za rekordních 5:19:13 jsem doběhl do cíle na 227. místě. Škoda toho trestu, mohlo to být pod 5:15 . Výsledkem jsem spokojen, vím kde jsou rezervy, příští rok budu určitě na startu CZECHMANA s cílem absolvovat pod 5hodin.