Jdi na obsah Jdi na menu

MORAVIAMAN - 2012

JURI                                                                     23.6.2012   Otrokovice

MORAVIAMAN

V 7 hodin ráno jsem se postavil spolu s 175 závodníky na start svého 4.ironmana, s plánem pokusit se o vylepšení svého osobního maxima(pod 12hod.). Plavecky jsem na tom byl hodně dobře, na kole taky + nové rychlé kolo, jen běh byla pro mě otázka, protože mě stále zlobila bolavá pata.

Hned po startu při plávání jsem se zavěsil za skupinou podobné výkonosti. Voda měla 25 ale přesto se plavalo v neoprénech, po prvním okruhu ze tří jsem byl na77.místě s výhledem, že plavání dám do 1:15 . Nakonec to bylo 1:12:42  a byl 74. Z depa jsem nasedal na kolo jako 67.

Trať kola byla kvůli havárii kanalizace změněna, jelo se šest okruhů po 30km . Jelo se mi dobře, držel si průměr 33 km/h a čekal na krizi. Ta nakonec přišla v závěru, to už jsem se myšlenkami připravoval na běh. Časem 5:31:33 jsem se propracoval na 60.místo.

Přechod z 180km kola na běh byl hodně bolestivý, zhruba po 5km jsem se srovnal, jen při špatném došlapu mě zabolela pata. Počasí bylo opět hodně slunečné a to mi ubíralo hodně sil. Běžely se čtyři okruhy. Bylo to trápení, čas běhu 4:54:12 mě dostalo na 83.místo za 11:46:02 .

S výsledkem jsem spokojen, beru to jako odrazový můstek k daleko lepším výkonům.