Jdi na obsah Jdi na menu

Běh olympijského dne

Dne 27.6.2013 v 17.00h odstartoval další ročník tohoto tradičního závodu tentokráte za účasti 148 běžců. Sešli se za náš tým Mirek a po delší době jsem moc rád uvítal Péťu a Hanze, kteří sice nemají moc natrénováno, ale přišli zabojovat a reprezentovat naší mocnou grupu.

Běželo se za ideálních podmínek při zatažené obloze při teplotě kolem 16 st. Naštěstí počasí vyšlo ,jelikož kdyby byl start o hodinu dříve tak to máme s pořádným lijákem. Při této příležitosti jsme si vzpomněl na podmínky před rokem, kdy bylo 34st. a závod byl dokonce zkrácen. Tentokráte tedy trasa, kdy se udává 9km,ale reálně podle většiny běžců s GPS to má 8,5km. Začátek byl po silném dešti trochu outdurový -kaluže, bahínko ,pak kopec, seběh, další kopec a pak už z Martinova cílovka bohužel po hlavní silnici za plného provozu, což nebylo úplně dobré.

Naše výsledky v kategorii do 39 let:    MIREK:čas: 37,49 s - 25.místo z 52

HONZA:čas:39,07 s - 30.místo z 52

PEŤA: čas:46,29 s - 48.místo z 52

Takže Mirek spokojen velice, Honza zaběhl také super a náš tlouštík musí pořádně potrénovat, ale potěšilo, že dorazil a máknul.