Jdi na obsah Jdi na menu

CZECHMAN - 2013

1.6.2013 jsme (JURIJ,DALIBOR) brzo ráno vyrazili směr Pardubice,vstříc novému závodu. Jednalo se o polovičního IRONMANA a pro Dalibora to byla premiera, se postavil na trať tohoto typu po 11-nácté.

Na start za nepříznívého počasí (zima,déšť,studená voda-16st.) se postavilo nakonec 400 triatletů. Plavání byla pro mne rutina (vyvést se a ušetřit energii pro kolo).Na kolo jsem nasedal 145. a Dalibor po velkém plaveckém dobrodružství jako 329. Cyklistika byla dost drsná, i když každý byl navlečen jak na zimu, mrzly nám prsty, že byl pomalu problém přehazovat. Do depa jsem dojel s 139. nejrychlejším čase. Dalibor první kolo jel hodně s respektem, druhý okruh ho trochu zlomil a tak se šetřil na běh. Pršelo celý den, byli jsme zmoklí jako slepice a po solidním běhu jsme se těšili na teplo a suché prádlo. Dalibora nepřízeň nezlomila a jako třetí z teamu zvádl polovičního IRONMANA.