Jdi na obsah Jdi na menu

DOLNOLHOTSKÁ DESÍTKA

Dne 27.4.2013 se v Dolní Lhotě opětovně konal prestižní závod na 10km. Za náš tým startovali  Jura, Mirek a Dalibor.  Počasí vypadalo parádně, ani zima ani teplo, rozhodně to neby minulý rok, kdy bylo 30 a více a to dávalo předzvěst vysoké účasti, což se potvrdilo. Mnozí z nás šli do závodu se svými cíli a očekáváními. Mirek jako vždy chtěl vylepšit svůj čas, je to bojovník, Jura to chtěl tréningově přežít s cílem, že hlavní je být zdravy na závody IRONMAN(a taky to bylo po zakončení soustředění, kdy už jsme fak byli dobití jak psi náročné se zase rozhýbat). No a Dalibor měl představu, že se mu splní: podaří se mu zaregistrovat do prvních 200 lidí a dostane řízek - podařilo se i když se pak z něho po...al, další byl se dostat do prvních 200 v cíli, protože bylo pouze 200 medailí - nepodařilo se a medali pro bratrancova syna musel vybojovat Jura (děkuji, byl jsem na kontrole po týdnu a pořád ji nosí na krku), podcenil jsem úvod a už jsem ty lidi pak nedohnal( i když jsem si 3 dny před tím zaběhl můj rekord 5 km za 23 minut) a mít čas pod 50 minut - což se taky nepodařilo, ale zůstala mu motivace do příštího závodu. Závod vyhráli samozřejmě keňani a krásná keňanka, kteří si v cíli doběhli s úsměvem pro první místa a neznaveni zapózovali pro fotografy.

Závod byl opět na prestižní úrovni, trať zajištěná, bohaté občerstvéní, usměvaví sportovci a sportovkyně a samozřejmě, že jsme zase nic nevyhráli v tombole a to 1. cena byl zájezd, no tak zase příští rok.