Jdi na obsah Jdi na menu

KOBEŘICKÝ PŮLMARATON 2013

Dne 27. 10. 2013 v 9 hodin byl odstartován 17. ročník závodu KOBEŘICKÝ PŮLMARATON 2013. Závodu se zůčastnilo 97 běžců. Běh probíhal za slunečného, silně větrného, ale nádherného počasí v již tradičním Mirkem milujícím kopcovitém terénu. Na start běhu na 21km se postavili dva borci TT Ostrava DALIBOR a MIREK. Po startovním výstřelu vyrazili běžci na trať, která se itá a skládala z pěti okruhů. Můj i MIRKŮV cíl byl, zaběhnout si osobák.  DALIBOR si držel čas pod 1:40 do půlky závodu, pak mu však vítr, sluníčko a kopce ucucli síly, tak byl rád aspoň za normální čas. Podmínky nepřály i Mirkovi, tak svůj osobák nezlepšil, přesto však doběhl opět ve skvělém čase. Daliborovi nezbývá, něž trénovat a pod magickou 1.40 se dostat na jaře v Praze, kde má v úmyslu běžet Pražský půlmaraton ve 4. měsíci. V cíli nás doprovázely obvyklé atrakce - pivo a klobáska a musíme pořadateli opět poděkovat za pořízení krásných fotek ze závodu na památku - hlavně zadarmo, ne jako je tomu na závodech za horentní startovné.

VÝSLEDY : MIREK       18. (30) muži - kategorie A   za  1:38:04