Jdi na obsah Jdi na menu

PORUBSKÝ ČTVRTMARATON 2013

Dne 28.10.2013 se konal v Ostravě - Porubě 13. ročník Porubského čtvrtmaratonu. Počasí bylo skvělé, bylo SLUNEČNO oproti minulému roku to byl zázrak, kdy minule bylo asi tak 2 až 4 stupně a snííííh - brrrrr. Ke startu v 11.30 hodin se na tento závod z našeho týmu postavilo rekordních 5 borců. Z našeho TT Ostrava se přihlásili DALIBOR, MIREK, PETR, TOMÁŠ a KAREL. Závod se opětovně odstartoval zpožděně o asi 15 minut. Dalibor a Mirek byli poznamenáni absolvováním půlmaratonu v předešlém dni, tak jim to od startu šlo ztuha, nicméně se do toho opřeli a doběhli si pro slušné časy. Tomáš s Petrem zvolili vzhledem k jejich zvýšeným svalovým objemům podobné tempo a v závěrečném spurtu doběhli těsně za sebou ve skvělých časech se kterými ani nepočítali - takže forma tam pořád je. Nakonec doběhl Karel, který zdolal trať s odvahou a ukázal všem, kteří už mysleli, že na sport zapoměl, že běhat ještě nezapoměl a stále ho to baví. V malém mistrovství TT Ostrava byl podle očekávání nejlepší závodník Mirek. Ovšem, jak všichni víme o nej závodníkovi se rozhodne až v sobotu na Hornické desitce, kde si někteří z nás hodlají vylepšit osobáky a jít na krev, co jiného taky, když se poběží ke 40 minutám.

Byl to zase krásně strávený den, těším se na Vás v dalších závodech. A neváhejte a registrujte se, ať se zůčastňujeme v hojném počtu.