triatlon team ostrava
1. sprinttriatlon Ostrava-Poruba 0.5-21-7
Výsledky: Muži ( 41 závodníků ) 10.5.2008
1. Matera Tomáš Insport. Lipník 1:05:59
2. Džalaj Karol SVK 1:07:17 ztráta - 1:18
3. Pátek Miroslav Etritlon Krnov 1:07:27 - 1:28
33. Kožušník Martin TT Ostrava 1:33:40 -27:41
35. Tarča Jurij TT Ostrava 1:34:08 -28:09
36. Dvorský Petr TT Ostrava 1:39:42 -33:43
38. Bednařík Tomáš TT Ostrava 1:47:19 -41:20
40. Kovač Karel TT Ostrava 1:58:25 -52:26
2. Bigman Praha 2.4-180-42.2
Výsledky: Muži ( 10 závodníků ) 7.6.2008
1. Vabroušek Petr Author Tufo 8:20:54
2. Bednář Tomáš Triexpert 8:44:40 ztráta -23:45
3. Kulich Michal SVK 9:17:51 -56:56
10. Tarča Jurij TT Ostrava 14:40:04 -6:19:09
: Štafety ( 4 štafety )
1. PPL 8:33:24
2. TT Ostrava 11:01:09 ztráta -2:27:45
3. Xtreme Brušperk 0.75-20- 4.2
Výsledky: Open ( 46 závodíků ) 14.6.2008
1. Matera Tomáš Lipník 1:05:36
2. Krpec Lukáš Tichá 1:12:07 ztráta -6:31
3. Havránek Matěj Ostrava 1:12:23 -6:47
24. Kožušník Martin TT Ostrava 1:28:02 -22:26
32. Dvorský Petr TT Ostrava 1:34:12 -28:36
44. Kovač Karel TT Ostrava 1:59:51 -54:15
4. Moraviaman Otrokovice 1.9-180- 42.2
Výsledky: Štafety ( 24 štafet ) 21.6.2008
1. Insportline 8:20:58
2. Rocktechnik 8:46:54 ztráta -25:56
3. Čučkaři 8:58:04 -37:06
21. TT Ostrava 11:09:15 -2:48:17
5. Sprinttriatlon Hlučín 0.75-20-5
Výsledky: Muži ( 32 závodníků ) 29.6.2008
1.Matušek Martin JT 1:08:17
2. Kopřiva Petr Lipník 1:09:47 ztráta -1:30
3.Krpec Lukáš Tichá 1:10:50 -2:33
27. Dvorský Petr TT Ostrava 1:36:11 -27:54
6. Sprinttriatlon Rýmařov 0.5-36-8
Výsledky: Muži ( 31 závodníků ) 2.8.2008
1.Kopřiva Petr Lipník 1:32:32
2.Velička Aleš X-AIR OV 1:32:45 ztráta - 0:13
3.Pátek Miroslav Etriatlon 1:34:25 - 1:53
27.Tarča Jurij TT Ostrava 2:04:41 -32:09
7. Pilman triatlon 1.9-95-21.1
Výsledky:Muži ( 96 závodníků ) 30.8.2008
1.Kovalovský Jan Karlovy Vary 4:30:15
2.Nedělka Lukáš Jihlava 4:32:39 ztráta - 2:24
3.Brynda Jaroslav Labe 4:34:22 - 4:07
92.Tarča Jurij TT Ostrava 6:51:27 -2:21:12
8. Duatlon Stráž p. Ralskem 7-22-3.5
Výsledky:Muži ( 28 závodniků) 19.9.2008
1. Bartůněk Petr Rýnovice 1:46:54
2. Křivánek Josef Brno 1:48:14 ztráta - 0:01:20
3. Pour Pavel Valdice 1:49:40 0:02:46
20. Kovač Karel TT Ostrava 2:57:12 1:10:12
21. Bednařík Tomáš TT Ostrava 2:57:32 1:10:38
- Dvorský Petr TT Ostrava DNF - defekt