Jdi na obsah Jdi na menu

Silvestrovský běh Hrabovou

Dne 31.12.2010 se v Hrabové konal tradiční silvestrovský běh na 9,550km, 22.ročník. Za náš tým reprezentovala RENATA. Celkem startovalo 104 běžců. Počasí tentokrát vůbec nepřálo oproti loňskému ročníku,teplota -7°C,silný vítr,kluzký terén,sněžení. Byl to takový malý Ostravský Lysacup! Potěšilo vyteplené technické zázemí,jak před startem tak v cíli. Zahřátí čajíkem,Honza manager a trenér v jedné osobě :) si dal pivčo,ale klobáska ta nám ušla..

Celkově si závod chválím, výborná organizace, přátelská atmosféra, i s výsledkem jsem já velice spokojena, ze 16 žen umítění 10. místo, (o jen 4 sec.uteklo 9.) Podmínky závodu opravdu tedy drsné, takže vzhledem ke skutečnostem skvělý čas, pod 50min. a to byl můj cíl pro tento závod, ale ovšem beru na vědomí, že trať byla oproti 1/4 maratonu a nějaké ty metry kratší.., ale jak vidno, zlepšení je závod od závodu! Pamětní medaile je krásná...