Jdi na obsah Jdi na menu

Štěpánský běh Porubou

Již 33. ročník běhu Porubou, který je zařazen do MBP, čímž byla poslední možnost si vylepšit umístění v poháru se konal 26.12.2010 za skoro slunečného počasí. Délka tratě je vypsaná na 15 km? Počasí bylo opravdu zimní, -7 °C tomu odpovídalo. To neodradilo 114 běžců. kteří vyměnili teplo domova za mrazivou dřinu. Trať byla převážně mokrá asfaltová. Okruh opravdu nádherný. Organizace závodu na vynikající urovni, ať už  zabezpečení šaten, tak průběh samotného běhu na co jsme zvyklí pořádající TJ LIGOU 100.
   Za TT Ostrava startovala Renata, která se na konci roku ještě hecla a obíhá veškeré závody. Za bouřlivého povzbuzování i soupeřů dokázala  před cílem předběhnout několik běžců i když posledních 100 m bylo do kopce. Za sebou někde pak ještě na trati nechala třeba i ze Seitl Lenkučlenku, která se pravidelně umísťuje na předních místech. Nevím,třeba jen vypustila. Nebo, že bych zvedala já? ..spokojennost ..
V minulém ročníku, kde startoval Mirek nám do jeho času chyběly 3minuty.
  Vyhlášení vítězů bylo s tombolou, ve které jsme opět byli úspěšní.

Bachroníková Renata - TT Ostrava - čas 1:09:44 - místo 16 /ženy/