Jdi na obsah Jdi na menu

Železný prajzák 2010

Dne 3.6.2010 se konal v Dolním Benešově Železný prajzák v trati 0,25 - 24 - 4 km. Z týmu jsem se zůčastnil pouze já ( Hanz ) a na poslední chvíli se přihlásil z řad fanoušků Vítek  Z. Ostatní nás mohutně povzbuzovali za což jim děkujeme. Počasí bylo nadherné ( možná až moc  ), trať taky skvělá. Pokud můžu říct za sebe tak jsem byl s výkonem spokojen. Tradičně špatné plavání, které už bych měl pomalu začít trénovat, jsem se snažil dohnat na MTB kole. Ale jelikož jsem si iniciativně měnil ještě den před závodem kazetu a řetěz a už jsem si nevyšteloval přehazovačku, jsem se tratí celkem protrápil. Co se dá dělat další dobrá zkušenost . Běh byl po rovince kolem rybníku Nezmar v krásné prostředí. Díky aleji stromů kolem rybníka jsme většinou beželi pěkně ve stínu. Vítek, at´ nováček v tomto druhu sportu, makal co to dalo a doběhl do cíle v úžasném tempu. Gratuluji ke skvělému výkonu.

Hanz:      čas: 1:15:22  pořadí: v kat. 15-39 13. místo ze 114. účastníků Celk. 20. z 194.lidí

Vítek Z.:  čas:1:41:48  pořadí: v kat. 15-39  100. místo ze 114.účastníků Celk. 166 z 194. lidí