Jdi na obsah Jdi na menu

Korida - Kopřivnice - MBP

25.6.2011 se v Kopřivnici běžela Korida. Běh na 10 km, ovál měl 932 m. Běžela RENATA. Honza fotil. Závod byl zařazen do MBP. Na startu se objevilo dohromady bohužel jen 44 běžců, poněvadž tradičně, kolize akcí jede na plné obrátky (taky mi v ten den proběhl MTB Rožnovský Krpál, přednost jsem, ale vzhledem k malému natrénování dala MBP) a né každý v běžecké sféře se dokáže mezi pořadateli logicky a rozumně domluvit. Škoda, protože jen kousek ve Frenštátě se běžel ,,LETNÍ  TEST,, a dost právě místních MK Kopřiváků odjelo právě tam. Taky se v ten den konal nedaleko v Bolaticích lidový triatlon, v Beskydech Adrenalin cup a v Otrokovicích Moraviaman triatlon. A to už tak byl závod poznamenaný posunutím skrz OL půlmaratonu. Startovalo se na 2 časy. První běželi ženy a st.muži a po nich muži A a B. 1.skupině  panovalo krásné slunečno, zato 2. skupině se startem o hodinu po ženách neskutečný liják. Kloubouk dolů, že doběhli, nevzdali a přibyly i osobáky. Pořadatelům poděkování, že to nezabalili a perfektně komentovali a povzbuzovali. Pršet přestalo neskutečně až s posledním závodníkem v cíli. Dokonce se postavili přes to vše i štafety. Byla výborná nálada, teplé sprchy, zázemí v místní sportovní aréně, proběhla i tombola, pro mě zase zdárně :)  a nechyběl výborný domácí zákusek. Výsledky byly téměř okamžitě k dispozici. V zhledem k tomu, že jsem právě den před závodem dala hodinky do servisu a na startu jsem Honzu nestihla, běžela jsem prostě na pas blink, bez ponětí kolik mám čas, už se mi nechtělo běžet jako v Hrabové s mobilem, i když tam mi to dalo taky osobák :) , naštěstí to dopadlo fajn a OR proběhl  o 20 sec., ale kdybych měla time, měla jsem na to to sklepat už na 46. No tak zas pokus příště. Tréninku není dostatečně, tak nečekám zase velké zázraky, před tímto závodem jsem trénovala  tak jednou, zbytek do týdne jen  kolo, abych se konečně dokopala na závod MTB. Organizace byla víc než skvělá, svižná, výborná parta lidí. Odjížděla jsem spokojená, s dosáhnutím bedny..

TT Ostrava - Renata - 2. místo/kat. - čas: 47:24 - OR