Jdi na obsah Jdi na menu

Memoriál Fr.Ohery,maraton,1/2 maraton,Třebovice

Dne 12.2.2011 se v Ostravě-Třebovicích na známé rovinaté trati již z minulých běžeckých závodů uskutečnil další ročník memoriálu Fr.Ohery,tedy maratonský závod,jehož součástí je také půlmaraton a okrajově i čtvrtmaraton.

Náš tým reprezentoval Mirek a Renča,kteří oba zvolili půlmaraton,u Renči první v životě!

Start byl v 10h za jasného,ale mrazivého a velmi větrného počasí -účast 83 sportovců.

Oba naši zástupci maximálně spokojeni,Mirek si posunul osobák o další 4 minuty a Renča dala první půlmaraton s cílem pod 2 hodiny,což bohatě splnila-myslím,že je třeba ocenit její odvahu vzhledem k podmínkám,které byli.

Mirek-čas:  1:37:35-14.místo z 36 půlmaratonců/kyň-11.v kat.

Renča-čas: 1:54:50-28.místo-6.ž.