Jdi na obsah Jdi na menu

Moraviaman - 2011 - štafeta

25.6.2011 v Otrokovicích jsme po roční odmlce postavili IRONMAN - štafetu ve složení Jurij,Hanz,Jiřík,plus dva hosti z Dobroslavic, David T. a Honza S.

Do závodu se přihlásilo 40.štafet.

Plavání mělo 3 okruhy po 1267m,začal David T.,který se pohyboval kolem 10 pozice,druhý okruh plaval  Honza S. a třetí Jurij.Po plavání jsme byli 12. s vynikajícím časem 1:04:36.

Kolo mělo 4 okruhy po 45 km,a první rozjel Hanz,poněm Honza S.,oba jeli průměrem 33 a víc,třetí Jurij podtrhl formu štafety průměrem 34,5 a poslední okruh jel David T. a dovezl naší štafetu na průběžném 9.místě.Kolo jsme měli za 5:23:36 jako 8.nejlepší.

Běh měl také 4 okruhy po 10,5 km,běžet začal Jiřík,který předvedl svůj nejlepší běh,dostal se pod 1hod. a předával Jurimu na 10.místě.Jurij musel běžet dvakrát,protože Honza S. si při rozplavání rozřezal patu.Jurij a poněm Hanz běželi fantasticky,oba pod 50min.,dostali opět štafetu na 9.místo.Poslední Juriho úsek už byl běžeckým trápením,způsobené vydejem sil hlavně na kole a      v prvním běhu,přesto doběhl na 10.místě.Běh byl za 3:34:12 jako 18.nejlepší.

Nakonec po jedné diskvalifikaci, jsme skončili na 9.místě,čas - 10:02:45 ,za větrného,lehce přeháňkového dne.Je to obrovský úspěch,protože štafety,které skončili před námi,měli závodníky    s triatlonovou licencí.