Jdi na obsah Jdi na menu

Pustkovecká osmička - OZBL

Poslední závod v OZBL se konal na osvědčené trati Pustkovce, dne 23.2.2011 a byl dán na 8,100 km. Oproti poslednímu běhu na téžem místě to bylo o okruh více, tedy 4. Jako začátkem ledna a běhu kolem VŠB, byla i tato akce ve velikém mrazu a do tmy. Teploměr ukazoval - 9°C, napadal mírný poprašek. Startovalo 19 odvážlivců, ostatní doma se nechali asi podmínkami odradit. Nechyběla TT RENATA.  Po výstřelu to celkem vypadlo, že  to bude svižné, ale pak se to nějak roztrhalo, tuhnulo to a každý si jel to svoje. Musím se pochválit, že tentokrát mě mírné a dlouhé traťové stoupání nezaskočilo a nešla jsem ani krok. V cíli byl v mužích 1. Roman Baláž z BET a v ženách Ivana Zbořilová také z BET. Ivka mi jako druhé nadělila tentokrát 3 minuty. V cíli byl připraven dar a grog. Akce byla fajn.

Tímto závodem se uzavřel 1. ročník Ostravské zimní běžecké ligy , vedená MK Seitl,  ve které jsem pro TT Ostravu získala 2. místo v ženách, samozřejmě musím podotknout, že být účasti  vynikajících závodnic, kterým se nepodařilo časově absolvovat více běhů v lize, bedna by to rozhodně nebyla, být tak dobrá jako ostatní kvalitní běžkyně to chce ještě čas a hodně píle. Určitě to, ale bylo prima zpestření v mých běžeckých začátcích a budu se těšit na další ročník.

RENATA - TT OSTRAVA - čas: 40:05 - 13. celkově / 2. místo Ž.