Jdi na obsah Jdi na menu

Memoriál Jaroslava Dubničky 2014 - maraton

Maraton Memoriál Jaroslava Dubničky 2014

Dne 11.1.2014 v 10.04 hodin byl v Ostravě Třebovicích odstartován maraton - Memoriál Jaroslava Dubničky. Závod se běžel na obvyklé trati na 8 kol, účast byla velká a počasí bylo jarní, sem tam zafoukal vítr a i vykouklo sluníčko. Na start závodu se postavil DALIBOR, který si zimní maratony naplánoval do tréningového denníku už na podzim. Tempo zvolil podle svých tréninkových postupů na okolo 5.30 na km což udržel prvních 6 kol bez obtíží, pak ovšem přišla bolest nohou a musem trochu ubrat, proto se mu nepodařilo zaběhnout stanovený čas 3.50hod, ale musel se spokojit 4.04.26 hod. k čemuž děkuje Honzovi Havránkovi, který ho přišel podpořit a v posledním kole ho doprovodil a vyhecoval. A viděl jak poslední kolo bolí. Byl jsem celkem unavený tak jsem se nezúčastnil vyhlášení a konzumace pivka a polívky, ale překvapení, příjemné je, že máme nové působiště, stadion se zázemím a to budete koukat (http://www.stadion-mkseitl.cz/). Byl to krásný závod, další byl v mém deníčku Memoriál Františka Ohery, na který jsem se moc těšil, ale nemůžu se ho zúčastnit, jedu na plavecký kemp (děkuji, že mě vzali - dřeváka)a všichni víte, že to potřebuju, už mě nebaví se na závodech toulat na posledním místě okopávaný prsařema. Takže můj další závod bude maratom v Římě, na který se těším jak malé děcko. No a ostatní neseďte doma, nemusíte závodit jenom kvůli vítězství.