Zdar borci,mrkněte na stránky Bigman-štafety.Jaroš dělá jen x-terru trojčlené štafety,já myslím,že je to pro nás pase.No a dresy,mluvil jsem Šeděnkou a on myslel,že ten poslední návrh je konečný,teď mi má něco poslalat,ale vše domluvíme na měřenkách u něho,vyhovuje 11.3. v 10hod. ?

pár závodů jsem tam přidal,nějaký duatlon,pár triatlonů a pár běžeckých

Jura,7. 1. 2009 13:54

Mrkněte na závody 2009,ať se na schůzi domluvíme,které závody absolvujem!

silvestrovský běh Hrabovou

peťa,31. 12. 2008 16:42

čus,koukněte na poslední fota z běžeckého závodu,něco jsem tam i napsal,zazávodil jsem,doběhl do konce a nebyl poslední co víc chtít :)

pozvání nového člena

peťa,14. 12. 2008 9:35

čus ironmani,15.1. dorazím,pozval jsem i nového člena Kaju Marszolka,ať se nám představí

Schůze

Jura,13. 12. 2008 19:00

15.1.2009 v 19hod. ve R99 OV-centrum,se koná setkání teamu.

Pro náš team

Jura,19. 11. 2008 17:32

Mrkněte na závody 2009,nejsou všechny,chybí ještě Poruba.Napište,které by jsme absolvovaly,ať to dáme dohromady.
Já bych dal Porubu,Brušperk,Moraviaman a štafetu na Slovakmanovi a Bigmanovi,potom Pilmana. Zdarec.

všem

Jura,31. 10. 2008 17:42

Trošku sem si pohral s našimi stránky,ať jsou na příští rok nadupané!!!

Pilman 2008-5.díl

Jura,3. 9. 2008 12:52

Mě se to nakonec podařilo a s výsledným časem 6:51:27 jsem obsadil 92místo.Po lehkém vydychání a převzetí diplomu,jsem nasedl do auta a upaloval domů s myšlenkou,že jim to příští rok všem ukáži na lepší úrovni,zdarec fans.

Pilman 2008-4.díl

Jura,3. 9. 2008 12:42

Na běh jsem byl zvědav,co to se mnou udělá,byl jsem bez energie a nohy slábly hodně rychle.Po kole jsem si myslel,že to nejhorší mám za sebou,ale běh byl dost drsný,nahoru a dolů,žádná rovina na odpočinek.Běh měl 3kola po 7km.Po druhém,už jsem nezávodil se soupeři,ale s limitem závodu (7hod.).Kdo to nestihl,nebyl kvalifikován a to se stalo čtyřem borcům.

Pilman 2008-3.díl

Jura,3. 9. 2008 12:27

Na kolo jsem se vrhl plný elánu,s vypůjčenou přilbou velikosti M,předjížděl jednoho soupeře za druhým a nečekal co příjde.Žďárské vrchy jsem neznal a to byla chyba.Jak přišly kopce,došla mi šťáva.Žaludek stávkoval,nechtěl nic přijmout a po 4hod. závodu,mě předjeli skoro všichni.Čas 3:38:59 a průměr 26.5 na 95.3km je nic moc.

Pilman 2008-1.díl

Jura,3. 9. 2008 11:59

Zdar borci,tak už to mám za sebou,ale pěkně od začátku.Do Žďáru jsem jel 4hoďky-225km .40min. před závodem jsem se nafutroval vločko-kaši,ale bylo to pozdě.Pak uložil kolo a věci do depa,oblékl se do plavek,nechal na sebe napsat startovní číslo a hodil se do velmi těsného neoprénu.